Nyomtatható verzió
 Megjelenítés módja:

Elôzô 1 34 1 2 ... 50 100 150 200 201  Utolsó

Debrecen-Vasas - Szurkolói szemmel

Mintegy 70-80 Vasas szurkoló utazott le Debrecenbe, ami a hétfői napot tekintve egész szép létszám... A mérkőzés 15 perccel késöbb kezdődött az eredetileg kiírt 18 óránál, mert csapatunk busza még Budapesten dugóba keveredett...

A mérkőzés elején nyomott a Debrecen, és sajnos a 12. percben meg is szerezte a vezetést... Érdekes volt, ahogy a helyi műsorközlő minden egyes alkalommal úgy konferálta fel az eseményeket, hogy a bajnok és Szuperkupa-győztes csapat és ezekután az éppen aktuális mondanivaló, ami ez alkalommal a gólszerző, Sidibe neve volt.

A 36. percben viszont sikerült egyelnítenünk! Gyánó rúgott be egy szabadrúgást és a kapu előtt a helyi műsorközlő által csak Jancsicsként emlegetett Ivan Janjics azemfülesen érkezve a kapuba kotorta azt! 1-1.

Még a félidő legvége előtt Lázok kihagyott egy hatalmas helyzetet, pedig milyen jó is lett volna góllal befejezni az első félidőt!

A második félidőben sajnos ismét hamar gólt kaptunk, a Debrecen szerb játékosa, Bojan Brnovics talált a kapunkba... Ugyan a többség már lemondott akár egy pont megszerzésének lehetőségéről is, a mérkőzés 91. percében sikerült gólt szereznünk Gyánó révén! Ekkor azért a létszámhoz képest alaposan megdörrent a vendégszektor!

A bíró véget vetett a mérkőzésnek, lepacsiztuk a játékosainkat, de valószínüsíthető volt, hogy ezzel még nincs vége az eseményeknek... a mérkőzés után incidens érte a vendégszektornál várakozó szurkolóinkat, és ellopták tőlük a kocsijuk mellett a földön egy szatyorban elhelyezett dobot illetve drapériát...