22
Egervári Sándor
2004.12.02. 10:36

Kedves Zsolt és Szabolcs !

Nagy öröm a számunkra, hogy ha nem is a teljes mérkőzésen ,de időnként együtt szorítunk a Vasas sikereiért. Az öltöző és a pályán levő 11 természetesen folyamatosan szeretne olyan teljesítményt és olyan eredményességet produkálni, ami a kispesti és az MTK elleni második félidő volt.
Sajnos az igyekezetünk nem hoz mindannyiunk számára 90 percnyi boldogságot, de biztosíthatom Önöket, hogy erre eddig is és ezután is törekedni fogunk.

Talán annyit még illik hozzátennem, hogy ez a mi sportágunk egy olyan játék, hogy ellenfél is van, akik "galád" módon szeretik elrontani a játékunkat.

Azért őszintén remélem, hogy egy-egy gyengébb teljesítményümk kapcsán nem fordítanak hátat csapatunknak, mert időnkénti biztatásuk ezen az őszön is többször átlendített minket a holtponton.

Nagyon szeretném, ha tavasszal sok szép közös sportsikert élhetnénk meg együttesen.

Hozzászólás:
17
Szatmári Zsolt
2004.12.02. 10:14

Tisztelt Egervári Úr!

Engedjen meg néhány kérdést a lelátóról a dobok és zászlók mögül:

Annak ellenére, hogy pislákol már a remény, hogy Angyalföldön újra focit is látunk a pályán, van néhány számomra érthetetlen tényező, illetve játékos.

Elsősorban szeretném megtudni, hogyan látja Ön Győri János munkáját? Én úgy gondolom, hogy kevés mérkőzésen nyújtott valamirevaló teljesítményt, és hogy újra be tud kerülni a kezdőbe, hát megmondom engem ez aggaszt. Ennyire gyenge a védelmünk, hogy ő lenne az erősítés?

Szányó Károly és Kovrig Ákos teljesítménye ugyancsak nagy visszatetszést kelt a lelátón? Lát Ön abban esélyt, hogy ezek a futballisták valaha meg tudnak még halni a csapatért a pályán, de legalábbis megpróbálnák?

Végül Ferenczi István, aki góljai ellenére nem túl népszerű ugyancsak. Ennek oka az, hogy futni csak elvétve látni. Én tudom, hogy Ő egy befejező csatár... de könyörgöm miért és ki menti fel őt a mezőnymunka alól? A minap Wayne Rooney láttam a MU meccsén amint a 85-90 percig a csapata első számú védőjévé lépett elő, hátrafutott, szerelt és még támadott is. Tudom, hogy ezt a mi Pistánktól nem várhatjuk el, de azért legalább a tizanhotoson belül megtehetne pár lépést egy labda felé.

Szeretném azt is megemlítni, hogy 3-4 játékos tud (legalábbis a mi szemünkben) úgy dolgozni, ahogy az elvárható. Posza nélkül valószínűleg pont nélkül lennénk utolsók, Plókai a mezőny legaktívabb embere, és mintha Horváth is belejönne abba ami elvárható ezen a szinten tőle. A lelkesedést pedig Bardi Gábornak kéne tanítani a többieknek.

Mi az MTK elleni első félidőben úgy döntöttünk nem szurkolunk annak a csapatnak aki nem focizott értünk a Vasasért Kispesten. Szívtelen, és elképzelés nélküli játékot láttunk, amit nem feledtet a megnyert baknoki. A második félidőben azért szurkoltunk, mert a Vasas mi vagyunk!